alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text
O nás

Drink Good Wine je online projekt vytvořený mezinárodním týmem opravdových milovníků vína a obchodních inovátorů.

alt text
alt text
alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text
Naše zásady
Nejsme jen klasický e-shop s dalším unikátním sortimentem.
Jsme ti, kteří vám vždy budou schopni nabídnout ta nejlépe hodnocená vína, která vám budou opravdu chutnat. Proč jsme si tak jisti?
Buďte nápomocní všem
Pomoct udělat správnou volbu
Pravidelně aktualizovat sortiment
Filozofie


a svoboda volby
Štěstí ve víně...
Poslání

Pomůžeme vám najít to nejlepší víno (naše kolekce obsahuje ty nejlepší kousky s hodnocením Vivino 3,8+). Milujeme víno, známe ho a dobře se v něm vyznáme. Velkoryse sdílíme naše zkušenosti s každým, kdo sdílí naše názory. A jsme připraveni sdílet naše zkušenosti s každým, kdo chce vínu rozumět. Jsme tým online projektu Drink Good Wine. Stejně jako vy víno velmi milujeme, oceňujeme a rozumíme mu! A rádi s vámi každý den sdílíme všechny naše znalosti o víně.

alt text alt text
Naše výhody
14
krajů ČR

plné pokrytí dodávky

609
měst

naše objednávky dostávají v České republice

105

originálních druhů vín

19
odrůd vína

v sortimentu

20
vinařských oblastí

jsou zastoupené v naší kolekci vín

14
zemí

a 5 kontinentů je zastoupeno v sortimentu DGW

alt text
Příběh Drink Good Wine

Tým Drink Good Wine spolu funguje relativně nedávno, i když máme pocit, že se známe celé století. Asi proto, že spolu velmi často trávíme čas probíráním úkolů našeho podnikání.

❤️Naše podnikání vyrostlo z lásky k vínu. Víno je pro nás uměním jako hudba nebo malířství, literatura nebo architektura. Věříme, že pít víno správně znamená umět ho objevit na vlastní kůži. Milujeme kvalitní, chutné, aromatické víno.

Dobře tomu rozumíme a jsme připraveni se podělit o naše zkušenosti s každým, kdo uvažuje stejně jako my.

S pozdravem, tým DGW
Historie společnosti
Zde každoročně zaznamenáváme hlavní milníky naší společnosti
alt text alt text

2022

vývoj a spuštění služby výběru vín EASY WINE

alt text alt text

2021

zahájení partnerství s Wonder Wines Bar

alt text alt text

2020

vytvoření e-shopu Drink Good Wine

alt text alt text

2019

zrodila se myšlenka
Drink Good Wine

Poznejte nás ještě lépe
Kdo se stává naším zákazníkem?

Naším zákazníkem se stanete, pokud hledáte kvalitní víno a je pro vás víc než jen pití. V dnešním světě se ročně vyrobí miliony litrů vína. V různých oblastech světa působí stovky vinařství. Jsme připraveni být vaším průvodcem ve Vesmíru vína, říci vám vše o víně, které si u nás chcete koupit, o chuťovém profilu každého kousku, který najdete na našich stránkách, o gastronomické kompatibilitě toho či onoho vína , o vinařích, kteří jej vytvořili. Pracujeme pro vás od chvíle, kdy jste poprvé vstoupili do našeho obchodu. Každý den se věnujeme tomu, abychom se ujistili, že máte víno, které jste dlouho hledali a chtěli vyzkoušet.

Co je podstatou našeho návrhu?

Pokud jste k nám přišli, znamená to, že hledáte víno exkluzivní kvality. Možná jste znalci vína, ale také nemusíte, můžete se ve vínech dobře orientovat, možná hledáte víno, které vás překvapí, nebo možná úplně nerozumíte tomu, co přesně byste si sami chtěli dát. V každém případě vám nabídneme možnosti. Úroveň našich odborných znalostí a technologie Big Data vám pomohou učinit správnou volbu. Děláme vše pro to, abychom vám přinesli potěšení. Jsme si jisti, že víno speciálně vybrané pro vás budete pít s větším potěšením než víno koupené náhodou. Proto je v našem obchodě vše, abyste našli přesně to, co plně odpovídá vašim preferencím.

Kde koupit víno online?

Stojíte-li před volbou, kde nakoupit víno online, doporučujeme náš e-shop. V naší kolekci najdete to nejlepší, co je dnes na trhu. Navíc exkluzivně nabízíme vína z různých zemí.

Pokud si chcete koupit víno v Praze nebo jiném městě České republiky, pak v našem e-shopu Drink Good Wine najdete ta nejlepší vína. V sortimentu máme široký výběr hodnocených vín.

Můžeme nabídnout vína v různých cenových relacích, z nichž většina je prezentována na exkluzivní bázi. Na našem webu můžete vidět cenu vína, které chcete koupit.

Co určuje cenu vína?

Cena vína závisí na různých faktorech. K nalezení nejlepších vín dnes mnoho lidí využívá službu výběru vín, která se řídí hodnocením vín. Na našich stránkách snadno zjistíte hodnocení vína. Hodnocení potvrzuje renomovaná služba Vivino. Naše stránky umožňují najít nejlepší vína do 1000 Kč, nejlepší vína do 500 Kč a v jiných cenových relacích. Pomocí našich stránek pro vyhledání vhodného kousku v katalogu vín najdete jeho úplný popis s chuťovým profilem a recenzemi od jiných znalců vína.

Co je služba výběru vína EASY WINE?

Toto je naše služba výběru vín, vytvořená speciálně pro vás. Pomůže vám určit vaše chuťové preference a přesně podle ně vybrat vhodné víno. A pokud nevíte, co chcete, pak vám poradí něco originálního. EASY WINE si navíc můžete předplatit podle jednoho z tarifů a dostávat měsíčně víno, které je plně přizpůsobeno vašim preferencím. Jako předplatitel EASY WINE můžete mít jeden ze tří statusů MAGNUM, IMPERIAL nebo BALTHAZAR. Přečtěte si více na stránce EASY WINE.

Existuje věrnostní program Drink Good Wine?

Pro službu Drink Good Wine se rozhodlo již mnoho obyvatel České republiky. Pro nás to znamená, že svou práci děláme dobře. Ti, kteří u nás nakupují víno pravidelně, se již stihli seznámit s naším věrnostním programem a speciálními akcemi pro jeho členy. Program umožňuje ušetřit již od prvního nákupu. Po registraci obdržíte 10 % z částky každého nákupu v bodech na váš účet. 1 bod = 1 Kč! Více se dočtete na stránce věrnostního programu.

Co je Wonder Wines Bar?

Wonder Wines Bar na Karla English na Smíchově je naším hlavním partnerem. Jedná se o jedinečné místo, kde můžete po skleničce ochutnat kterékoli z vín z naší rozsáhlé kolekce. Sommelier vám řekne o víně, které si objednáte. Je tu také útulno a je tu spousta lahodných jídel uvařených tak, že se vaše víno naplno projeví, v každé nuanci, v každém tónu. Určitě přijďte do Wonder Wines Baru!

Kde mohu získat svou objednávku a kolik bude stát doručení?

Jakékoliv objednávky s vínem doručujeme v nejkratším možném termínu po celé ČR již od 99 Kč. Messenger a DPD nám s tím pomáhají. Máme rozvoz vína v Brně, Karlových Varech, Ostravě, Plzni, Olomouci, Liberci, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Pardubicích a dalších městech. Jednou z našich výhod je expresní rozvoz vína po Praze. Pražanům navíc může vyhovovat vyzvedávání objednávek i z Wonder Wines Baru. Spočítejte si cenu dopravy pomocí interaktivní mapy. Doprava 0Kč* po celé České Republice pro předplatitele EW a objednávky nad 2000 Kč. Pro jiné objednávky -- 99 Kč. Objednávku si také můžete vyzvednout v "Wonder Wines Bar". Více o doručení se dozvíte na speciální stránce.