O nás - Drink Good Wine jsme e-shop zabívajíci se prodejem vín od roku 2019

alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text
O nás

Drink Good Wine je online projekt vytvořený mezinárodním týmem opravdových milovníků vína a obchodních inovátorů.

alt text
alt text
alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text
Naše zásady
Nejsme jen klasický e-shop s dalším unikátním sortimentem.
Jsme ti, kteří vám vždy budou schopni nabídnout ta nejlépe hodnocená vína, která vám budou opravdu chutnat. Proč si tak věříme?
Jsme tu vždy pro Vás
Pomůžeme Vám se správným výběrem
Náš sortiment pravidelně obměňujeme
Filozofie


a svoboda volby
Štěstí ve víně...
Poslání

Pomůžeme vám najít to nejlepší víno (naše kolekce obsahuje ty nejlepší kousky s hodnocením Vivino 3,8+). Milujeme víno, rozumíme mu a dobře se v něm vyznáme. Velkoryse nabízíme naše zkušenosti každému , kdo sdílí naše názory. Jsme tu, abychom předali naše poznatky všem lidem,, kteří chtějí vínu rozumět. Stejně jako Vy, i tým online projektu Drink Good Wine miluje, oceňuje a rozumí vínu!Těší nás s Vámi každý den sdílet naše znalosti o víně.

alt text alt text
Naše výhody
14
krajů ČR

plné pokrytí dodávky

609
měst

v České republice dostává naše objednávky

105

originálních druhů vín

19
odrůd vína

v sortimentu

20
vinařských oblastí

je zastoupeno v naší kolekci vín

14
zemí

a 5 kontinentů najdete v sortimentu DGW

alt text
Příběh Drink Good Wine

Tým Drink Good Wine spolu funguje nepříliš dlouho , i když máme pocit, že se známe celé století. Asi proto, že spolu velmi často trávíme čas probíráním záležitostí našeho podnikání.

❤️Naše podnikání vyrostlo z lásky k vínu. Víno je pro nás uměním jako hudba nebo malířství, literatura nebo architektura. Věříme, že pít víno správně znamená umět ho zakusit na vlastní kůži. Milujeme kvalitní, chutné, aromatické víno.

Výborně mu rozumíme a jsme připraveni se podělit o naše zkušenosti s každým, kdo uvažuje stejně jako my.

S pozdravem, tým DGW
Historie společnosti
Každoročně zde zaznamenáváme důležité milníky naší společnosti
alt text alt text

2023

DGW je členem APEK a držitelem APEK Trustmark - Certified Store
Renovace a restyling webových stránek

alt text alt text

2022

vývoj a spuštění služby výběru vín EASY WINE

alt text alt text

2021

zahájení partnerství s Wonder Wines Bar

alt text alt text

2020

zrození myšlenky projektu e-shopu Drink Good Wine

alt text alt text

2019

zrodila se myšlenka
Drink Good Wine

Poznejte nás ještě lépe
Kdo se stává naším zákazníkem?

Naším zákazníkem se stanete, pokud hledáte kvalitní víno, které pro vás znamená víc než jen pití. V dnešním světě se ročně vyrobí miliony hektolitrů vína. V různých oblastech světa působí stovky vinařství. Jsme připraveni se stát vaším průvodcem ve světě vína, říci vám vše o víně, které si u nás chcete koupit, o chuťovém profilu každého kousku, který najdete na našich stránkách, o gastronomické kompatibilitě toho či onoho vína a také o vinařích, kteří jej vytvořili.. Pracujeme pro vás od chvíle, kdy jste poprvé vstoupili do našeho obchodu. Každý den se věnujeme tomu, abychom se ujistili, že máte víno, které jste dlouho hledali a chtěli vyzkoušet.

Co je podstatou našeho návrhu?

Pokud jste k nám přišli, znamená to, že hledáte víno exkluzivní kvality. Možná jste sami znalci vína, ale také jimi být nemusíte. Můžete se ve vínech dobře orientovat, možná hledáte víno, které vás překvapí, nebo si možná úplně nejste jisti, co přesně byste sami chtěli ochutnat. V každém případě vám nabídneme různé varianty Úroveň našich odborných znalostí a technologie Big Data vám pomohou učinit ten správný výběr. Děláme vše pro to, abychom vám přinesli potěšení. Jsme si jisti, že víno speciálně vybrané pro Vás budete pít s větším potěšením než víno koupené náhodou. Proto je v našem obchodě vše, abyste našli přesně to, co plně odpovídá vašim preferencím.

Kde koupit víno online?

Stojíte-li před volbou, kde nakoupit víno online, doporučujeme náš e-shop. V našem sortimentu najdete to nejlepší, co je dnes na trhu. Exkluzivně navíc nabízíme vína z různých zemí.

Pokud si chcete koupit víno v Praze nebo jiném městě České republiky, pak v našem e-shopu Drink Good Wine najdete ta nejlepší vína. V sortimentu máme široký výběr nejlépe hodnocených vín.

Nabízíme vína v různých cenových relacích, z nichž většina je prezentována na exkluzivní bázi. Na našem webu můžete vidět cenu vína, o které máte zájem

Co určuje cenu vína?

Cena vína závisí na různých faktorech. K nalezení nejlepších vín dnes mnoho lidí využívá službu výběru vín, která se řídí hodnocením vín. Na našich stránkách snadno zjistíte hodnocení konkrétního vína. Hodnocení potvrzuje renomovaná služba Vivino. Naše stránky umožňují najít nejlepší vína do 1000 Kč, nejlepší vína do 500 Kč nebov jiných cenových relacích. Pomocí našich stránek pro vyhledání vhodného kousku v katalogu vín najdete jeho úplný popis s chuťovým profilem a recenzemi od dalšíchznalců vína.

Co je služba výběru vína EASY WINE?

Jedná se o službu výběru vína, kterou jsme vytvořili speciálně pro vás. Pomůže vám určit vaše chuťové preference a vybrat přesně to víno, které jim odpovídá. Pokud ale nevíte, co chcete, pak vám doporučí něco originálního. Jako předplatitel služby EASY WINE budete mít k dispozici všechny její funkce. Podrobnější informace naleznete v popisu tarifů MAGNUM, IMPERIAL nebo BALTHAZAR.

Existuje věrnostní program Drink Good Wine?

Službu Drink Good Wine si již vybralo mnoho obyvatel České republiky. Pro nás to znamená, že svou práci děláme dobře. Ti, kteří u nás nakupují víno pravidelně, se už také stihli seznámit s naším věrnostním programem a speciálními akcemi pro jeho členy. Program umožňuje ušetřit již od prvního nákupu. Po registraci obdržíte 10 % z částky každého nákupu v bodech na váš účet. 1 bod = 1 Kč! Více se dočtete na stránce věrnostního programu.

Co je Wonder Wines Bar?

Wonder Wines Bar na ulici Karla Engliše na Smíchově je naším hlavním partnerem. Jedná se o jedinečné místo, kde můžete ochutnat kterékoli z vín z naší rozsáhlé kolekce. Sommelier vám bude vyprávět o víně, které si objednáte. Prostředí je útulné a v nabídce je spousta lahodných jídel připravených h tak, že se vaše víno naplno projeví, v každém odstínu a tónu.Neváhejte a určitě přijďte do Wonder Wines Baru!

Kde mohu získat svou objednávku a kolik bude stát doručení?

Jakékoliv objednávky s vínem doručujeme v nejkratším možném termínu po celé ČR již od 99 Kč. Messenger a DPD nám s tím pomáhají. Rozvoz vín máme v Brně, Karlových Varech, Ostravě, Plzni, Olomouci, Liberci, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Pardubicích a dalších městech. Jednou z našich výhod je expresní rozvoz vína po Praze. Pražanům navíc může vyhovovat vyzvedávání objednávek i z Wonder Wines Baru. Spočítejte si cenu dopravy pomocí interaktivní mapy. Doprava 0Kč* po celé České Republice pro předplatitele EW a objednávky nad 2000 Kč. Pro jiné objednávky -- 99 Kč. Objednávku si také můžete vyzvednout ve Wonder Wines Baru Více o doručení se dozvíte na speciální stránce.