O nás - Drink Good Wine jsme e-shop zabívajíci se prodejem vín od roku 2019

alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text
O nás

Drink Good Wine je online projekt vytvořený mezinárodním týmem opravdových milovníků vína a obchodních inovátorů.

alt text
alt text
alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text alt text
Naše zásady
Nejsme jen klasický e-shop s dalším unikátním sortimentem.
Jsme ti, kteří vám vždy budou schopni nabídnout ta nejlépe hodnocená vína, která vám budou opravdu chutnat. Proč jsme si tak jisti?
Jsme tu pro každého z vás
Pomůžeme Vám se správným výběrem
Pravidelně aktualizujeme sortiment
Filozofie


a svoboda volby
Štěstí ve víně...
Poslání

Pomůžeme vám najít to nejlepší víno (naše kolekce obsahuje ty nejlepší kousky s hodnocením Vivino 3,8+). Milujeme víno, známe ho a dobře se v něm vyznáme. Velkoryse sdílíme naše zkušenosti s každým, kdo sdílí naše názory. A jsme připraveni sdílet naše zkušenosti s každým, kdo chce vínu rozumět. Jsme tým online projektu Drink Good Wine. Stejně jako vy víno velmi milujeme, oceňujeme a rozumíme mu! A rádi s vámi každý den sdílíme všechny naše znalosti o víně.

alt text alt text
Naše výhody
14+
krajů ČR

plné pokrytí dodávky

609
měst

v ČR přijímá naše objednávky

300+
SKU

druhů zboží

90+
odrůd vína

v našem sortimentu

20
vinařských oblastí

zastoupeno v naší kolekci vín

15+
zemí

a 5 kontinentů zastoupeno v našem sortimentu

alt text
Příběh Drink Good Wine

Tým Drink Good Wine spolu funguje relativně krátkou dobu, i když máme pocit, že se známe celé století. Asi proto, že spolu velmi často trávíme čas probíráním záležitostí týkajících se našeho podnikání.

❤️Naše podnikání vyrostlo z lásky k vínu. Víno je pro nás uměním jako hudba nebo malířství, literatura nebo architektura. Věříme, že pít víno správně znamená umět si ho vychutnat na vlastní kůži. Milujeme kvalitní, chutné a aromatické víno

Dobře mu rozumíme a jsme připraveni se podělit o naše zkušenosti s každým, kdo uvažuje stejně jako my.

S pozdravem, tým DGW
Historie společnosti
Zde každoročně zaznamenáváme hlavní milníky naší společnosti
alt text alt text

2023

DGW je členem APEK a držitelem APEK Trustmark - Certified Store

alt text alt text

2022

Renovace a restyling webových stránek

alt text alt text

2021

Vývoj a spuštění služby výběru vín Easy Wine

alt text alt text

2020

Vytvoření e-shopu Drink Good Wine

alt text alt text

2019

Zrodila se myšlenka
Drink Good Wine

Poznejte nás ještě lépe
Kdo se stává naším zákazníkem?

Naším zákazníkem se stanete, pokud hledáte kvalitní víno, které pro vás znamená víc než jen nápojV dnešním světě se ročně vyrobí miliony litrů vína.
V různých oblastech světa působí stovky vinařství. Jsme připraveni být vaším průvodcem ve Vesmíru vína, říci vám vše o víně, které si u nás chcete koupit, o chuťovém profilu každého kousku, který najdete na našich stránkách, o gastronomické kompatibilitě toho či onoho vína a v poslední řadě io vinařích, kteří jej vytvořili.
Pracujeme pro vás od chvíle, kdy jste poprvé vstoupili do našeho obchodu. Každý den se věnujeme tomu, abychom se ujistili, že jste našli víno, které jste dlouho hledali a chtěli ochutnat.

Naše nabídka

Pokud jste k nám přišli, znamená to, že hledáte víno exkluzivní kvality. Možná jste znalci vína, ale také nemusíte, můžete se ve vínech dobře orientovat, možná hledáte víno, které vás překvapí, nebo možná úplně nerozumíte tomu, co přesně byste chtěli ochutnat.
V každém případě vám nabídneme možnosti. Úroveň našich odborných znalostí a technologie Big Data vám pomohou učinit správnou volbu. Děláme vše pro to, abychom vám přinesli potěšení. Jsme si jisti, že víno speciálně vybrané pro vás budete pít s větším potěšením než víno koupené čistě náhodně. Proto je v našem obchodě vše, abyste našli přesně to, co plně odpovídá vašim preferencím.

Kde koupit víno online?

Stojíte-li před volbou, kde nakoupit víno online, doporučujeme náš e-shop. V naší kolekci najdete to nejlepší, co je dnes na trhu. Navíc exkluzivně nabízíme vína z různých zemí.

Pokud si chcete koupit víno v Praze nebo jiném městě České republiky, pak v našem e-shopu Drink Good Wine najdete ta nejlepší vína. V sortimentu máme široký výběr hodnocených vín.

Můžeme nabídnout vína v různých cenových relacích, z nichž většina je prezentována na exkluzivní bázi. Na našem webu můžete vidět cenu vína, které chcete koupit.

Co určuje cenu vína?

Cena vína závisí na různých faktorech. K nalezení nejlepších vín dnes mnoho lidí využívá službu výběru vín, která se řídí hodnocením vín. Na našich stránkách snadno zjistíte hodnocení vína. Hodnocení potvrzuje renomovaná služba Vivino. Naše stránky umožňují najít nejlepší vína do 1000 Kč, nejlepší vína do 500 Kč a v jiných cenových relacích. Pomocí našich stránek pro vyhledání vhodného kousku v katalogu vín najdete jeho úplný popis s chuťovým profilem a recenzemi od ostatních znalců vína.

Co je služba výběru vína Easy Wine?

Jedná se o naši službu výběru vín, vytvořenou speciálně pro vás. Pomůže vám určit vaše chuťové preference a přesně podle nich vybrat vhodné víno. A pokud nevíte, co chcete, pak vám poradí něco originálního. Easy Wine si navíc můžete předplatit v rámci jednoho z tarifů a obdržet každý měsíc víno, které je plně přizpůsobeno vašim preferencím. Jako předplatitel Easy Wine můžete mít jeden ze tří statusů MAGNUM, IMPERIAL nebo BALTHAZAR. Přečtěte si více na stránce Easy Wine.

Existuje věrnostní program Drink Good Wine?

Pro službu Drink Good Wine se rozhodlo již mnoho obyvatel České republiky. Pro nás to znamená, že svou práci děláme dobře. Ti, kteří u nás nakupují víno pravidelně, se již stihli seznámit s naším věrnostním programem a speciálními akcemi pro jeho členy. Program umožňuje ušetřit již od prvního nákupu. Po registraci obdržíte 10 % z částky každého nákupu v bodech na váš účet. 1 bod = 1 Kč! Více se dočtete na stránce věrnostního programu.

Kde můžu vyzvednout svou objednávku a kolik bude stát doručení?

Všechny objednávky doručujeme co nejrychleji po celé ČR (více než 20 krajů a 600 měst). Pomáhá nám s tím Messenger a Zásilkovna. Doprava stojí 0 Kč pro předplatitele EASY WINE a pro objednávky nad 2000 Kč. Pro všechny ostatní objednávky je cena dopravy 99 Kč. Objednávku si můžete také vyzvednout v naší kanceláři na ulici Bucharova 2657/12, REGUS 4. patro, 158 00 Praha 13 - Stodůlky, Po-Pá od 10:00 do 17:00.