Červené
Bílé
Růžové
Šumivé
Portské
Druh
Cena
Cenové rozpětí
139 Kč 9 335 Kč
Odrůda
Ročník
Ročník
2005 2023
Styl
Oblast
Vůně
Dubový
Černé ovoce
Červené ovoce
Zemité
Koření
Ovoce
Citrus
Microbio
Stárnutí
Květinový
Rostlinný
Párování
Země
Obsah cukru

EASY WINE: 5 nejlepších dárků pro milovníky vína

Přečtěte si 5 tipů na nejlepší dárky pro vášnivé milovníky vína, se kterými zaručeně nešlápnete vedle.

1. Předplatné EASY WINE. Pro milovníky vína vznikla nová služba EASY WINE, která se vyvíjela ve spolupráci s předními českými someliéry. Nabízí hned několik příjemných benefitů. Online služba je kdykoliv po ruce v mobilním telefonu. Doporučí kvalitní víno podle zadaných preferencí, takže obdarovaný už při výběru lahve nikdy nešlápne vedle. Do výběru vín zařazuje EASY WINE pouze lahve s nejlepším hodnocením v aplikaci Vivino, která hodnotili milovníci vína z celého světa.

S předplatným získá obdarovaný navíc možnost navštívit každý měsíc zážitkovou degustaci vín se someliérem v oblíbené vinárně Wonder Wines Bar v Praze, dále přístup k tajným slevám, akcím a předprodejům exkluzivních vín nebo limitovaných edicí.

Své blízké můžete obdarovat jedním ze 2 tarifů předplatného. Skuteční labužníci ocení tarif IMPERIAL za 499 Kč měsíčně. Ostatním, kteří teprve začínají objevovat svět vín, pořiďte tarif MAGNUM za 199 Kč měsíčně. Cena předplatného se okamžitě vrátí zpět formou bonusových bodů, které obdarovaný ihned využije na nákup zboží. Díky věrnostnímu programu získá navíc cashback 10 % z každého nákupu na e-shopu Drink Good Wine. Předplatné EASY WINE zakoupíte z pohodlí domova na pár kliknutí.

2. Dekantér nebo karafa. Přelitím do dekantéru nebo karafy se víno správně okysličí, a tím se rozvine jeho přirozená chuť i aroma.

3. Originální sklenice na víno. Zvolit můžete sadu na bílé víno, červené víno nebo na sekt – podle toho, která vína obdarovaný preferuje.

4. Dárková sada na otevírání vína. Otvíráky, nálevky, kroužky na hrdlo lahve a další příslušenství vypadají v elegantních dárkových boxech naprosto úchvatně a umocní zážitek z degustace vína.

5. Teploměr na víno. Díky teploměru na víno už obdarovaný při servírování nikdy nemusí přemýšlet, jestli je víno dostatečně vychlazené. Teploměr během několika vteřin změří teplotu vína v lahvi.
Buďte v trendu!

Buďte první, kdo od nás dostane užitečné informace z našeho blogu


Sledujte blog DGW